Seni kaçırmaya geldim – Sen Çal Kapımı 38. Bölüm


Clickbank Affiliate Tools

Clickbank Affiliate Tools

Relted Products


Clickbank Guide & Tools

Make Money with Clickbank


Make Money with Clickbank

10 thoughts on “Seni kaçırmaya geldim – Sen Çal Kapımı 38. Bölüm

 1. Ne harika bir bölüm, kelimenin tam anlamıyla her şeyi yaşadık. Selin’in neden olduğu tüm acılara layık bir yüzleşmeyi sevmiş olsam da, Bige’nin durumu nedeniyle bu kadar gergin ve duygusal yüklü bir sahneyi yapmaktan kaçındıklarını anlıyorum, öyle olsa bile olay örgüsü nihayet sonuçlandı ve oldu netleşmek Hamilelik hakkında, ben de düşünüyorum ve bu şekilde Selin’e onu her zaman en çok inciten şeyle, kayıtsızlıkla ve her şeye rağmen mutlu olduğunu bilerek ödemiş olabilirler.
  Olası tümör konusu çok ciddi bir konu olsa da, şimdilik komediye yöneltmiş olmalarına ve böylesine gevşek bir serkanın hayattan zevk aldığını görebilmelerine sevindim.
  Dürüst olmak gerekirse bu olay örgüsü beni endişelendirmiyor çünkü bu yazarları tanıdığım için bu uzun sürmeyecek ve bize güzel duygusal ve komedi sahneleri verecek bir şey.
  Edser ile ilgili olarak, tüm sahnelerine hayran kaldım ve senaryo yazarları hanker’in çok yönlülüğünden ve muazzam kimyasından çok iyi faydalandıkları için 💥❤️ ve doğaçlama yapmalarına nasıl izin verdiklerini, ki bu doğal olarak fark edildi, suç ortaklığı, samimiyet, sahnelerinin ilettiği kimya ve aşk.
  Ayrıca ikincil karakterlerin sahneleri dengelendi ve onlardan yine keyif aldık.
  Ayrıca ortak sahnelerin saf komedi olduğu ve tüm oyuncu kadrosunun uyumunun açık olduğu unutulmamalıdır.
  Özetle genel olarak yitirdiğimiz özün bir kısmını toparlayan, karakterlere ve diziye yeniden aşık olmamızı sağlayan muhteşem bir bölüm oldu. 🙌💖

 2. Que capítulo más maravilloso, hemos tenido literalmente de todo💕. Aunque me hubiera gustado un confrontamiento digno de todo el dolor que ha causado Selin, entiendo que por la situación de Bige han evitado llevar a cabo una escena con tanta tensión y carga emocional, aún así por fin se ha finalizado esa trama y ha quedado claro lo del embarazo, además, he estado pensando y puede ser que de esta manera le hayan pagado a Selin con lo que más le ha dolido siempre, la indiferencia y sabiendo que a pesar de todo los edser son felices.
  Aunque el tema del posible tumor es algo muy serio, me alegro que lo hayan encaminado de momento hacia la comedia y además poder ver a un serkan tan suelto disfrutando de la vida.
  Sinceramente esta trama no me preocupa porque conociendo a estos guionistas, esto es algo que no va a durar mucho y que nos va a dar buenas escenas tanto emocionales como de comedia.
  Respecto a los edser, he adorado todas sus escenas y como los guionistas han aprovechado tan bien la versatilidad y la tremenda química de los hanker 💥❤️, y como les han dado pie a que puedan improvisar, lo que se ha notado en la naturalidad, complicidad, intimidad, química y amor que transmiten sus escenas.
  Además, las escenas de los personajes secundarios han estado equilibradas y hemos vuelto a disfrutar de ellas.
  A destacar también que las escenas conjuntas han sido pura comedia y se nota la armonía de todo el cast.
  En resumen en general ha sido un capítulo magnífico, que ha recuperado parte de la esencia que habíamos perdido y que nos ha hecho volver a enamorarnos de los personajes y de la serie. 🙌💖

 3. Ne güzel bir sabah dimi🤗Sevgilin motusklete gelib seni kaçırıyo🙈Edacım çok şanslısın, Serkan gibi sevgilin var.İnşaAllah bidaha ayrılmazsınız💑Ya hele meloya bakın sanki çocuk😂İnşaAllah SÇK dizisi final olmaz🙏

Leave a Reply